LL1608-FH68NJ
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Current Rating | 400 mA |
| DC Resistance (DCR) | 850 mΩ |
| Height - Seated (Max) | 939.8 µm |
| Inductance | 68 nH |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Self Resonant Frequency | 1.05 GHz |
| Shielding | Unshielded |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 787.4 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 35,589
MOQ:521
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 521 - 2,083 | $0.141 |
| 2,084 - 7,692 | $0.109 |
| 7,693 - 20,833 | $0.099 |
| 20,834 - | $0.086 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




