LL1608-FH18NJ
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Core Material | Ceramic |
| Current Rating | 600 mA |
| DC Resistance (DCR) | 350 mΩ |
| Height | 800 µm |
| Height - Seated (Max) | 939.8 µm |
| Inductance | 18 nH |
| Introduction Date | 1997-02-01 |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Current Rating | 600 mA |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Q Factor | 16 |
| Self Resonant Frequency | 2.1 GHz |
| Shielding | Unshielded |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 6,246
MOQ:556
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 556 - 2,222 | $0.132 |
| 2,223 - | $0.091 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




