LB-603MF
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | -603 mF |
| Case/Package | DIP |
| Character Height | 14.3 mm |
| Character Width | 4 mm |
| Color | Green |
| Element Configuration | Common Anode |
| Forward Current | 20 mA |
| Forward Voltage | 2.1 V |
| Height | 18.0086 mm |
| Illumination Color | Green |
| Luminous Intensity | 25 mcd |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Max Power Dissipation | 1.44 W |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Characters | 3 |
| Number of Segments | 7 |
| Operating Supply Voltage | 2.1 V |
| Packaging | Bulk |
| Test Current | 10 mA |
| Wavelength | 563 nm |
| Width | 37.4904 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 34
MOQ:18
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 18 - | $4.189 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




