KRM55TR72A106MH01K
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66098409
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | KRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Lead Style | J-Lead |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.240"L x 0.209"W(6.10mm x 5.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Package / Case | Stacked Smd, 2 J-Lead |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 265
MOQ:21
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 21 - 83 | $3.518 |
| 84 - 241 | $2.893 |
| 242 - | $2.634 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





