- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- KLK010(LITTELFUSE)
产品属性
| Current Rating | 10 A |
| Diameter | 406 µm |
| Fuse Current | 10 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 600 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 12.8 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 600 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 97
MOQ:3
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 3 | $29.023 |
| 4 - 17 | $21.768 |
| 18 - 38 | $18.007 |
| 39 - 83 | $16.485 |
| 84 - | $15.731 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




