IHLP3232DZERR33M01
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-3232DZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 29.5A |
| Current - Saturation (Isat) | 36A |
| Inductance | 330 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 97MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.14mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.340"L x 0.322"W(8.64mm x 8.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 167
MOQ:88
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 88 - | $0.84 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




