IHLP2525CZRZ100M01
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 2525 |
| Composition | Wirewound |
| DC Resistance (DCR) | 105 mΩ |
| Height | 3 mm |
| Inductance | 10 µH |
| Max DC Current | 7 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| RMS Current (Irms) | 3 A |
| Saturation Current | 7 A |
| Self Resonant Frequency | 16 MHz |
| Series Resistance | 105 mΩ |
| Shielding | Shielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 kHz |
| Tolerance | 20 % |
| Width | 6.47 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,691
MOQ:42
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 42 - 63 | $1.762 |
| 64 - 167 | $1.309 |
| 168 - 370 | $1.135 |
| 371 - 800 | $1.036 |
| 801 - 1,449 | $0.947 |
| 1,450 - | $0.862 |
| - | - |
| - | - |




