IHLP1616ABER1R0M11
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-1616AB-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 4.2A |
| Current - Saturation (Isat) | 4.5A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 71MHz |
| DC Resistance (DCR) | 47mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.175"L x 0.160"W(4.45mm x 4.06mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,188
MOQ:111
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 111 - 443 | $0.663 |
| 444 - 1,984 | $0.561 |
| 1,985 - | $0.486 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





