GRM43DR61E106KA12L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66090657
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Thickness (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 942
MOQ:93
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 93 - 368 | $0.797 |
| 369 - | $0.675 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





