GRM40C0G221J050AD
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66089788
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Capacitance | 220 pF |
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 4 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 31,337
MOQ:2,315
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,315 - 9,259 | $0.032 |
| 9,260 - | $0.022 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




