GRM39C0G470J050AJ
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66089352
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 47 pF |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
| REACH SVHC | Yes |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 7,803
MOQ:7,803
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7,803 - | $0.01 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




