GRM32ER60G337ME05L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66088868
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 330 μF |
| Voltage - Rated | 4 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,684
MOQ:82
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 82 - 324 | $0.905 |
| 325 - 1,454 | $0.766 |
| 1,455 - | $0.664 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





