GRM32DR61E106KA12L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66088854
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6,630
MOQ:233
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 233 - 929 | $0.316 |
| 930 - 4,161 | $0.268 |
| 4,162 - | $0.232 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




