GRM21BR60J107ME15L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66088617
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 100 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,996
MOQ:131
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 131 - 522 | $0.563 |
| 523 - 2,337 | $0.477 |
| 2,338 - | $0.413 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





