GRM21BF51A475ZA01L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66088607
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 4.7 µF |
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Depth | 1.25 mm |
| Dielectric | Y5V |
| Height | 1.25 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Ceramic |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 80 % |
| Voltage | 10 V |
| Voltage Rating | 10 V |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 12,876
MOQ:1,598
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,598 - 6,386 | $0.046 |
| 6,387 - | $0.032 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




