GRM21BF11H224ZA01L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66088605
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 220 nF |
| Case/Package | 0805 |
| Height | 1.25 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 1.25 mm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,903
MOQ:347
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 347 - 1,387 | $0.212 |
| 1,388 - | $0.179 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




