GRM188R71C105KA12D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66088340
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 8,619
MOQ:391
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 391 - 1,563 | $0.188 |
| 1,564 - 5,769 | $0.145 |
| 5,770 - | $0.132 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





