GRM188R6YA106MA73D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66088327
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,740
MOQ:632
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 632 - 2,525 | $0.116 |
| 2,526 - | $0.08 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





