GRM188R61C106KAALD
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66088318
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 45,363
MOQ:569
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 569 - 2,273 | $0.129 |
| 2,274 - 8,392 | $0.10 |
| 8,393 - 22,727 | $0.091 |
| 22,728 - | $0.079 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





