GRM188R60J476ME15D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66088303
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 31,836
MOQ:429
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 429 - 1,712 | $0.172 |
| 1,713 - 6,322 | $0.132 |
| 6,323 - 17,123 | $0.12 |
| 17,124 - | $0.105 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




