GRM155C80J106ME11D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66087884
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 24,830
MOQ:564
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 564 - 2,252 | $0.13 |
| 2,253 - 8,316 | $0.101 |
| 8,317 - 22,523 | $0.091 |
| 22,524 - | $0.08 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





