GRM1555C1H390JZ01D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66087752
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 39 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 284,603
MOQ:417
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 417 - 1,667 | $0.176 |
| 1,668 - 6,154 | $0.136 |
| 6,155 - 16,667 | $0.124 |
| 16,668 - | $0.108 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




