GRM1552C1H101JZ01D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66087594
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 100 pF |
| Case/Package | 0402 |
| Depth | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 352
MOQ:352
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 352 - | $0.21 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




