GRM033R60J225ME47D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66087450
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.015" (0.39mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,058,403
MOQ:1,825
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,825 - 7,310 | $0.04 |
| 7,311 - 40,486 | $0.028 |
| 40,487 - 87,719 | $0.025 |
| 87,720 - | $0.022 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





