GRM033R60J104KE19D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66087440
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.1 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 278,464
MOQ:16,667
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 16,667 - 66,667 | $0.005 |
| 66,668 - 192,308 | $0.004 |
| 192,309 - | $0.003 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





