GRM0335C1E4R0CD01D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66087270
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4pF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±0.25pF |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 111,681
MOQ:4,167
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,167 - 16,667 | $0.018 |
| 16,668 - 48,077 | $0.015 |
| 48,078 - 104,167 | $0.013 |
| 104,168 - | $0.012 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




