GRM0335C1E470JD01D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66087265
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 47 pF |
| Case/Package | 0201 |
| Case Code (Imperial) | 0201 |
| Case Code (Metric) | 0603 |
| Depth | 300 µm |
| Dielectric | C0G |
| Height | 300 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Temperature Coefficient | 30 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Thickness | 300 µm |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 300 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 54,774
MOQ:6,250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6,250 - 25,157 | $0.012 |
| 25,158 - | $0.01 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




