GJM1555C1H2R0BB01D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66086508
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GJM |
| Capacitance | 2pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,370
MOQ:2,370
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,370 - | $0.032 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





