GJM1555C1H150JB01D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66086488
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GJM |
| Capacitance | 15 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 22,700
MOQ:2,591
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,591 - 10,384 | $0.028 |
| 10,385 - | $0.02 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





