GCM32EC71H106KA03L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66086290
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 10,615
MOQ:312
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 312 - 1,244 | $0.236 |
| 1,245 - 5,575 | $0.20 |
| 5,576 - | $0.173 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




