BFC233866472
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66085998
Date Code:04
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 4.7 nF |
| Case/Package | Radial |
| China RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 6 mm |
| Dielectric | PP |
| Dielectric Material | Polypropylene |
| Height | 11.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 11.5062 mm |
| Introduction Date | 2005-11-21 |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Terminal Pitch | 7.5 mm |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating (AC) | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 1 kV |
| Width | 6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,375
MOQ:46
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 46 - 459 | $2.035 |
| 460 - 2,299 | $2.025 |
| 2,300 - 4,599 | $1.969 |
| 4,600 - 22,999 | $1.941 |
| 23,000 - 45,999 | $1.932 |
| 46,000 - 91,999 | $1.925 |
| 92,000 - 183,999 | $1.916 |
| 184,000 - | $1.913 |




