LQP03TN3N3C04D
MURATA
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65286214
Date Code:NO INFO
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP03TN_04 |
| Type | Film |
| Inductance | 3.3 nH |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| DC Resistance (DCR) | 200 mOhms |
| Tolerance | ±0.2 nH |
| Size / Dimension | 0.6x0.3mm |
| Height - Seated (Max) | 0.014" (0.35mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




