ADUM5402ARWZ-RL
ANALOG DEVICES
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65284165
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SOIC |
| Channel Type | Unidirectional |
| Contact Plating | Tin |
| Data Rate | 25 Mbps |
| Isolated Power | Yes |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Output Current | 100 mA |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Pins | 16 |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Power Dissipation | 500 mW |
| Propagation Delay | 100 ns |
| Pulse Width Distortion (PWD) | 40 ns |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8543709655, 8543709655|8543709655|8543709655|8543709655|8543709655 |
| Turn-On Delay Time | 60 ns |
| Type | General Purpose |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




