1909763-1
TE CONNECTIVITY
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65282859
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Body Material | Liquid Crystal Polymer, Polymer |
| Body Plating | Gold |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Contact Material | Gold, Nickel |
| Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Liquid Crystal Polymer |
| ELV | Compliant |
| Fastening Type | Pull, Push |
| Frequency | 6 GHz |
| Gender | Female |
| Height | 1.5 mm |
| Housing Color | Beige |
| Impedance | 50 Ω |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Frequency | 6 GHz |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Orientation | Straight |
| Packaging | TapeandReel |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8536694040, 8536694040|8536694040, 8536694040|8536694040|8536694040, 8536694040|8536694040|8536694040|8536694040 |
| Termination | SMD/SMT |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




