IHLP4040DZER470M5A
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65281130
Date Code:21
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 4040 |
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Wirewound |
| Contact Plating | Tin |
| Core Material | Composite |
| DC Resistance (DCR) | 178 mΩ |
| Height | 4 mm |
| Inductance | 47 µH |
| Inductance Tolerance | 20 % |
| Introduction Date | 2012-10-16 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Current Rating | 3.1 A |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Ratings | AEC-Q200 |
| REACH SVHC | Yes |
| RMS Current (Irms) | 3.1 A |
| Saturation Current | 4.1 A |
| Schedule B | 8504500000 |
| Self Resonant Frequency | 5.22 MHz |
| Series Resistance | 178 mΩ |
| Shielding | Shielded |
| Test Frequency | 100 kHz |
| Tolerance | 20 % |
| Width | 10.16 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 23
MOQ:23
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 23 - 229 | $4.025 |
| 230 - 1,149 | $3.968 |
| 1,150 - 2,299 | $3.893 |
| 2,300 - 11,499 | $3.837 |
| 11,500 - 22,999 | $3.809 |
| 23,000 - 45,999 | $3.80 |
| 46,000 - 91,999 | $3.792 |
| 92,000 - | $3.786 |




