BTS3028SDL
INFINEON

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65280615
Date Code:22
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Power distribution switches |
| Manufacturer | INFINEON |
| Series | HITFET |
| Switch Type | Low-Side |
| Number of outputs (ratio Input: Output) | 1 |
| Rds On (Typ) | 30 mOhms@Tj=25°C |
| Current Limit | 18 A |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | TO-252(DPAK) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 43
MOQ:18
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 18 - 179 | $5.239 |
| 180 - 899 | $5.114 |
| 900 - 1,799 | $5.04 |
| 1,800 - 8,999 | $4.984 |
| 9,000 - 17,999 | $4.959 |
| 18,000 - 35,999 | $4.946 |
| 36,000 - 71,999 | $4.939 |
| 72,000 - | $4.934 |




