TPS3808G18DBVR
Texas Instruments
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:C-1
Management ID:st65276497
Date Code:2220+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Supervisors |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Number of monitor voltages | 1 |
| Output | Open Drain Or Open Collector |
| Reset | Active Low |
| Reset timeout | Programmable |
| Supply Voltage | 6.5V |
| Voltage - Threshold | 1.67V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOT-23-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6,000
MOQ:3,000
SPQ:1




