R1LV0108ESF-5SI#B1
RENESAS
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st65274485
Date Code:2022
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Access Time | 55 ns |
| Case/Package | TSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Height | 1.2 mm |
| Interface | Parallel |
| Max Input Voltage | 3.6 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 128 kB |
| Memory Type | SRAM |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 32 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 150
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $11.247 |
| 5 - 9 | $6.674 |
| 10 - 29 | $6.015 |
| 30 - 49 | $5.575 |
| 50 - 59 | $5.487 |
| 60 - 99 | $5.466 |
| 100 - 199 | $5.422 |
| 200 - | $5.389 |




