XRCGB25M000F3A00R0
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65242561
Date Code:20
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | XRCGB |
| Type | Mhz Crystal |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Tolerance | ±35ppm |
| Frequency Stability | ±35ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental Wave |
| Load Capacitance | 6pF |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2.0x1.6mm |
| Size / Dimension | L0.079" x W0.063" (2.00mm x 1.60mm) |
| Height | 0.028" (0.70mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 10
MOQ:10
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $9.256 |
| 100 - 499 | $8.882 |
| 500 - 999 | $8.808 |
| 1,000 - 4,999 | $8.752 |
| 5,000 - 9,999 | $8.724 |
| 10,000 - 19,999 | $8.714 |
| 20,000 - | $8.701 |
| - | - |




