KQ0603TTE18NG
KOA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65242416
Date Code:18
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 603 |
| Core Material | Ceramic |
| DC Current | 700 A |
| DC Resistance (DCR) | 170 mΩ |
| Depth | 1.1 mm |
| Height | 1 mm |
| Inductance | 18 nH |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max DC Current | 700 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tape and Reel |
| Q Factor | 35 |
| Self Resonant Frequency | 3.1 GHz |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 250 MHz |
| Tolerance | 2 % |
| Width | 1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:75
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 75 - 749 | $1.234 |
| 750 - 3,749 | $1.216 |
| 3,750 - 7,499 | $1.178 |
| 7,500 - 37,499 | $1.171 |
| 37,500 - 74,999 | $1.167 |
| 75,000 - 149,999 | $1.165 |
| 150,000 - 299,999 | $1.161 |
| 300,000 - | $1.16 |




