LT1358CS8#TRPBF
ANALOG DEVICES

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65238916
Date Code:21
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | LTR |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Voltage - Input Offset | 200 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Current - Input Bias | 120 nA |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Current - Supply | 2 mA(x2Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 25 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 600 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SO |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 10
MOQ:4
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $29.227 |
| 40 - 199 | $28.947 |
| 200 - 399 | $28.386 |
| 400 - 1,999 | $28.013 |
| 2,000 - 3,999 | $27.966 |
| 4,000 - 7,999 | $27.938 |
| 8,000 - 15,999 | $27.882 |
| 16,000 - | $27.854 |




