LQH43MN4R7K03L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65238915
Date Code:21
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH43 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 500mA |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 38MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 1MHz |
| DC Resistance (DCR) | 400mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1812 |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 90
MOQ:75
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 75 - 749 | $1.234 |
| 750 - 3,749 | $1.216 |
| 3,750 - 7,499 | $1.178 |
| 7,500 - 37,499 | $1.171 |
| 37,500 - 74,999 | $1.167 |
| 75,000 - 149,999 | $1.165 |
| 150,000 - 299,999 | $1.161 |
| 300,000 - | $1.16 |




