LQH43CN4R7M03L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65238913
Date Code:22
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH43 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 750mA |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 35MHz |
| DC Resistance (DCR) | 150mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1812 |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 65
MOQ:65
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 65 - 649 | $1.425 |
| 650 - 3,249 | $1.395 |
| 3,250 - 6,499 | $1.358 |
| 6,500 - 32,499 | $1.35 |
| 32,500 - 64,999 | $1.348 |
| 65,000 - 129,999 | $1.345 |
| 130,000 - 259,999 | $1.341 |
| 260,000 - | $1.339 |





