KRM55WR71J226MH01K
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65238901
Date Code:18
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | KRM |
| Capacitance | 22 μF |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Lead Style | J-Lead |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.240"L x 0.209"W(6.10mm x 5.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.264" (6.70mm) |
| Package / Case | Stacked Smd, 2 J-Lead |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 500
MOQ:13
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13 - 129 | $7.388 |
| 130 - 649 | $7.143 |
| 650 - 1,299 | $7.069 |
| 1,300 - 6,499 | $7.013 |
| 6,500 - 12,999 | $7.00 |
| 13,000 - 25,999 | $6.985 |
| 26,000 - 51,999 | $6.975 |
| 52,000 - | $6.968 |





