KQ1008TTE33NJ
KOA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65139888
Date Code:22
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 1008 |
| Core Material | Ceramic, Ferrite |
| Current Rating | 1 A |
| DC Current | 1 kA |
| DC Resistance (DCR) | 140 mΩ |
| Frequency | 50 MHz |
| Height | 2 mm |
| Inductance | 33 nH |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max DC Current | 1 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 1008 |
| Q Factor | 60 |
| Self Resonant Frequency | 1.6 GHz |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 50 MHz |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 2.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10,000
MOQ:188
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 188 - 1,879 | $0.494 |
| 1,880 - 9,399 | $0.483 |
| 9,400 - 18,799 | $0.475 |
| 18,800 - 93,999 | $0.47 |
| 94,000 - 187,999 | $0.467 |
| 188,000 - 375,999 | $0.465 |
| 376,000 - 751,999 | $0.464 |
| 752,000 - | $0.464 |




