RDE7U3A222J3K1H03B
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65128247
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RDE |
| Capacitance | 2200 pF |
| Voltage - Rated | 1000V(1kV) |
| Lead Style | Leaded |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | U2J |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.217"L x 0.124"W(5.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Package / Case | Radial |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 188
MOQ:100
SPQ:100
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.614 |
| 1,000 - 4,999 | $0.576 |
| 5,000 - 9,999 | $0.568 |
| 10,000 - 49,999 | $0.563 |
| 50,000 - 99,999 | $0.558 |
| 100,000 - 199,999 | $0.557 |
| 200,000 - | $0.557 |
| - | - |




