- Top >
- 被动元件 >
- 电阻器 >
- Through-hole/THT/Lead >
- MOS3C330J(KOA)
MOS3C330J
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Case/Package | Metal |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 3 W |
| Resistance | 33 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 55
MOQ:10
SPQ:10
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $0.791 |
| 100 - 499 | $0.402 |
| 500 - 999 | $0.344 |
| 1,000 - 4,999 | $0.306 |
| 5,000 - 9,999 | $0.298 |
| 10,000 - 19,999 | $0.292 |
| 20,000 - 39,999 | $0.288 |
| 40,000 - | $0.287 |




