- Top >
- 被动元件 >
- 电阻器 >
- Through-hole/THT/Lead >
- MOS3C100J(KOA)
MOS3C100J
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Case/Package | Metal |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 3 W |
| Resistance | 10 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.655 |
| 10 - 49 | $0.353 |
| 50 - 99 | $0.295 |
| 100 - 499 | $0.257 |
| 500 - 999 | $0.249 |
| 1,000 - 1,999 | $0.243 |
| 2,000 - 3,999 | $0.24 |
| 4,000 - | $0.239 |




