- Top >
- 被动元件 >
- 电阻器 >
- Through-hole/THT/Lead >
- MOS2C151J(KOA)
MOS2C151J
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film, Metal Oxide |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 2 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 150 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 575
MOQ:500
SPQ:500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.126 |
| 5,000 - 24,999 | $0.12 |
| 25,000 - 49,999 | $0.116 |
| 50,000 - 249,999 | $0.115 |
| 250,000 - 499,999 | $0.115 |
| 500,000 - | $0.115 |
| - | - |
| - | - |




