MFS1/4CC1302F
产品属性
| Case/Package | Conformal |
| Diameter | 1.7 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 250 mW |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 651
MOQ:500
SPQ:500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.044 |
| 5,000 - 24,999 | $0.039 |
| 25,000 - 49,999 | $0.034 |
| 50,000 - 249,999 | $0.033 |
| 250,000 - 499,999 | $0.033 |
| 500,000 - 999,999 | $0.033 |
| 1,000,000 - | $0.033 |
| - | - |





